ورم ملتحمه مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

ورم ملتحمه: مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

تهدید جدی تیام به وسیله کلوب استقلال!

سرپرست کلوب استقلال با ارسال نامه ای ترساندن آمیز خواهان بازگشت تیام به پایتخت کشور عزیزمان ایران شد. تهدید جدی تیام به وسیله کلوب استقلال! ..

ادامه مطلب

مسی و رونالدو کباب شدند!

مسی و رونالدو در یک روز از جام جهانی ۲۰۱۸ خداحافظی کردند آنهم در شرایطی که شاید دیگر وقت حضور در جام جهانی را نداشته باشند. مسی و رونالدو کب..

ادامه مطلب

لطف بزرگ کی‌روش به برانکو

به گزارش خبرآنلاین؛ امروز لیست تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران جهت دو دیدار دوستانه برابر تیم های تونس و الجزایر به ترتیب در تاریخ های 3 و 7 فروردین از سو..

ادامه مطلب

تغییری در صلاحیت ارکان قضایی فوتبال رخ نداده است / براتی

به گزارش ایسنا، احمدرضا براتی رییس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال گفت: با تصویب مقررات تازه انضباطی، هیچ گونه تغییری در صلاحیت های قانونی ..

ادامه مطلب

ورود تماشاگران در امنیت کامل ، خبری که بانوان را به اشتباه انداخت

تماشاگران و علاقمندان به والیبال جهت تماشای دیدار تیم ملی کشور عزیزمان ایران برابر بلژیک درحال ورود به سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی هستند و آرامش کام..

ادامه مطلب

پولادی به بانکوک تایلند پیوست

ستاره سابق تیم فوتبال پرسپولیس با تیم بانکوک یونایتد تایلند قرارداد رسما امضا کرد و به رسانه‌ها معرفی شد. پولادی به بانکوک تایلند پیوست ..

ادامه مطلب

۲ ، لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران یک رده در آسیا افزایش کرد+ همچ

با ادعای سایت global football ranks لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران یک رده در آسیا افزایش کرد. لیگ برتر فوتبال کشور عزیزمان ایران یک ..

ادامه مطلب

حالا باید ریش‌هایش را کوتاه کند! ، دردسر مسی جهت بدل ایرانی‌اش

به گزارش خبرآنلاین؛لیونل مسی ستاره آرژانتینی فوتبال بارسلونا امروز با ظاهری متفاوت در تمرینات تیمش شرکت کرد.او که از سال قبل تقریبا ریش های خودش را از ته..

ادامه مطلب