ورم ملتحمه مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

ورم ملتحمه: مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

هواپیما بعد از ربوده شدن سقوط کرد ، هواپیمای «آلاسکا ایرلاینز» در آمریکا ربوده شد / بعضی رسانه‌ها

طبق گزارش بعضی رسانه‌های آمریکایی، به دنبال ربایش هواپیمای «آلاسکا ایرلاینز» در فرودگاه «سیاتل» این کشور به وسیله یک مرد ناشناس، این هواپیما سقوط کر..

ادامه مطلب

نیروهای سوری با موشک های دهه ۷۰ قرن گذشته حمله را دفع کردند / اسد

یک مقام روس به نقل از مدیر جمهور سوریه اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه با موشک های متعلق به دهه هفتاد قرن گذشته میلادی حمله سه کشور غربی را دفع کرد. ..

ادامه مطلب

حکم جنجالی دادگاه عالی آمریکا علیه پناهجوها

دادگاه عالی آمریکا روز سه شنبه با صدور حکم جنجالی، پناهجوها را از حق برخورداری از جلسات استماع محروم کرد. حکم جنجالی دادگاه عالی آمریکا علیه پناهجو..

ادامه مطلب

جانشین موقت علی عبدالله صالح گزینش شد

به گزارش ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، در پی کشته شدن علی عبدالله صالح، مدیر حزب کنگره مردمی سراسری یمن، کمیته سراسری این حزب «صادق امین ابو رأس»، معاون ای..

ادامه مطلب

عکس) + دیدار اردوغان و ترامپ (

رجب طیب اردوغان٬ مدیر جمهوری ترکیه و دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا پنجشنبه شب در نیویورک دیدار و در خصوص هفت محور تعیین شده است گفت و گو و مذاکره ک..

ادامه مطلب

انگلیس خواهان رابطه مستقل با دنیا بعد از برگزیت است / تراز می

نخست وزیر انگلیس پیش از ملاقات با مقامات ژاپنی تصریح کرد که انگلیس خواهان برقراری رابطه اقتصادی مشابه آنچه سایر کشورهای دنیا با اتحادیه اروپا دارند،..

ادامه مطلب

دیوار باید احداث شود ، آمریکا، مکزیک را جرم خیزترین کشور دنیا خواند/ ترامپ

دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا روز یکشنبه مکزیک را یکی از جرم خیزترین کشورهای دنیا نامید و بر لزوم احداث دیوار در مرز دو کشور تاکید کرد. آمر..

ادامه مطلب

تیم انتخاباتی ترامپ حتی با دفاتر خودش هم نمی‌توانست تبانی کند / داماد ترامپ

جارد کوشنر، داماد دونالد ترامپ در یک صحبت پشت درهای بسته مدعی شد که تیم انتخاباتی ترامپ نمی‌توانسته با روسیه تبانی داشته باشد چون حتی دفاتر این تیم نیز به زحم..

ادامه مطلب

روسیه، آینده اسد را مشخص کند / تیلرسون

نشریه «فارین پالیسی» در گزارشی خاص به تحلیل تازه ترین مواضع «رکس تیلرسون» راجع به سوریه پرداخته و تاکید می کند: دولت ترامپ در عقب نشینی بزرگ وتطبیقی..

ادامه مطلب

رشوه چند میلیون دلاری عربستان به مشاوران ترامپ

شبکه تلویزیونی سی ان ان فاش کرد: دولت سعودی چند هفته مانده به سفر اخیر دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا به عربستان، سه شرکت لابی در آمریکا را جهت پرداخ..

ادامه مطلب