ورم ملتحمه مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

ورم ملتحمه: مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری هروقت گفتند در این نقش گروه تحریریه سایت می‌گیری نتیجه تصویر شد / شیرین یزدان‌بخش

بازیگر فیلم “ابد و یک روز” گفت: امسال در فیلم‌های خوبی همچون “جاده قدیم”، “آکاردئون” و “لس آنجلس تهران” به ایفای نقش پرداختم که نقشم در فیلم “لس آنجلس تهران” از

هروقت گفتند در این نقش گروه تحریریه سایت می‌گیری نتیجه تصویر شد / شیرین یزدان‌بخش

شیرین یزدان بخش: هروقت گفتند در این نقش گروه تحریریه سایت می گیری نتیجه تصویر شد

عبارات مهم : تهران

بازیگر فیلم “ابد و یک روز” گفت: امسال در فیلم های خوبی همچون “جاده قدیم”، “آکاردئون” و “لس آنجلس تهران” به ایفای نقش پرداختم که نقشم در فیلم “لس آنجلس تهران” از همه متفاوت تر است لیکن جهت نخستین بار نقش مادر بازی نمی کنم.

شیرین یزدان بخش بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی بازی در فیلم سینمایی “لس آنجلس تهران” را پشت سر گذاشته در گفت وگو بامیزان، راجع به حضور خود در عرصه بازیگری طی امسال گفت: در ابتدا تصور نمی کردم که سال شلوغی را پیش رو داشته باشم ولی خوشبختانه پیشنهادات خوبی شد و من با سه اثر راهی جشنواره فیلم فجر خواهم بود.

وی به همین جهت ادامه داد: امسال در فیلم های خوبی همچون “جاده قدیم”، “آکاردئون” و “لس آنجلس تهران” به ایفای نقش پرداختم که نقشم در فیلم “لس آنجلس تهران” از همه متفاوت تر است لیکن جهت نخستین بار نقش مادر بازی نمی کنم.

بازیگر فیلم “بوسیدن روی ماه” راجع به شانس دریافت گروه تحریریه سایت بلورین جشنواره فجر تاکید کرد: من نمی دانم شرایط چگونه است و نمی توانم حدس درستی بزنم. هر سه فیلم متقاضی حضور در فجر هستند و اینکه کدام پذیرفته شود مهم است ولی با این حال هر وقت گفتند قطعاً جهت این نقش گروه تحریریه سایت می گیریم؛ نتیجه تصویر بود.

هروقت گفتند در این نقش گروه تحریریه سایت می‌گیری نتیجه تصویر شد / شیرین یزدان‌بخش

وی گروه تحریریه سایت بلورین جشنواره را آرزوی هر بازیگری خواند و اضافه کرد: بدون شک نقطه مثبت کارنامه هر بازیگری می تواند گروه تحریریه سایت بلورین جشنواره باشد. ولی من از همان ابتدا هم گفته ام که بازیگر نیستم تا این چیزها برایم مهم باشد. من همچنان یک بازنشسته ام و با گرفتن گروه تحریریه سایت چیزی در زندگی من عوض نمی شود.

یزدان بخش با اشاره به استراحت در روزهای نزدیک به جشنواره خاطرنشان کرد: خوشبختانه فیلمبرداری هر سه فیلمی که در آنها بازی داشتم به آخر رسیده و در حال پیشنهاد تازه ای ندارم و مشغول استراحت هستم تا ببینم بالاخره در جشنواره چه اتفاقی خواهد افتاد.

واژه های کلیدی: تهران | بازیگر | لس آنجلس | بازیگری | جشنواره | لس آنجلس | بازیگر فیلم | جشنواره فیلم

هروقت گفتند در این نقش گروه تحریریه سایت می‌گیری نتیجه تصویر شد / شیرین یزدان‌بخش

هروقت گفتند در این نقش گروه تحریریه سایت می‌گیری نتیجه تصویر شد / شیرین یزدان‌بخش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs