ورم ملتحمه مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

ورم ملتحمه: مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی آخرین بارش‌های مرد بهاری ، طنز

«دکتر احمدی‌نژاد چند جا بیان کرده که نباید مردم را نامحرم دانست و به آنها اطلاعات غلط داد. اگر تیم مذاکره‌ کننده ایشان چیزی به مردم نمی‌گفتند، به‌ خاطر این بود

آخرین بارش‌های مرد بهاری ، طنز

طنز/ آخرین بارش های مرد بهاری

عبارات مهم : بیانیه

«دکتر احمدی نژاد چند جا بیان کرده که نباید مردم را نامحرم دانست و به آنها اطلاعات غلط داد. اگر تیم مذاکره کننده ایشان چیزی به مردم نمی گفتند، به خاطر این بود که خودشان هم دقیق نمی دانستند عنوان از چه قرار هست. هر از گاهی می رفتند و با دست پر از تحریم ها برمی گشتند و مردم را سورپرایز می کردند. اگر هم این وسط ها دکلی، پول نفتی، چیزی، گم می شد، حتماً مهم نبوده که مردم بفهمند. در ارائه آمار اقتصادی هم خود دکتر هیچ وقت نمی خواست اطلاعات غلط به مردم بدهد. این اطرافیانش بودند که برایش نمودار می کشیدند و برعکس دستش می دادند.»

روزنامه کشور عزیزمان ایران در ستون طنز خود نوشت: «احمدی نژاد بیانیه ای منتشر کرده و در مورد برجام یک بسته پیشنهادی ارائه داده هست. در قسمتی از این بیانیه آمده است که او شش ماه وقت می خواسته تا آثار تحریم ها را از بین ببرد و… البته مسئولان قبول نکردند، چون تا از بین بردن آثار دکتر احمدی نژاد حداقل ۱۲-۱۰ سالی فاصله داریم و جامعه کشش خدمتگزاری جدیدی را ندارد. نظر ما این است که دکتر این بار هم بدترین روش را گزینش کرده. یعنی احتمالاً چون خرج سفر به نیویورک زیاد شده است بوده، احمدی نژاد می خواسته این دفعه آخری خانواده را بپیچاند ولی نمی توانسته، بعد این راه حل را پیشنهاد داده. البته خانواده او می دانند دکتر دلش مثل دستش پاک است و ناراحت نمی شوند.

در این بیانیه آمده احمدی نژاد تنها مدیر جمهوری است که بدون حمایت جناحی گزینش شده. درست است که الان از هر اصولگرایی بپرسی: «یادت میاد در انتخابات از احمدی نژاد حمایت کردی؟» در حالی که به سقف نگاه می کند می گوید «کدوم احمدی نژاد؟» و سوت بلبلی زنان دور می شود. ولی ما خوب یادمان است که همین ها چه سر و دستی جهت معجزه هزاره سوم می شکستند. البته رسانه های مختلفی بودند که در کمال بی طرفی از او حمایت می کردند. خیلی سخت ارزش هم بود ولی اگر آنها نبودند این دولت مظلوم چطور صدایش را به گوش مردم و جهانیان می رساند؟

آخرین بارش‌های مرد بهاری ، طنز

دکتر چند جا بیان کرده که نباید مردم را نامحرم دانست و به آنها اطلاعات غلط داد. اگر تیم مذاکره کننده ایشان چیزی به مردم نمی گفتند، به خاطر این بود که خودشان هم دقیق نمی دانستند عنوان از چه قرار هست. هر از گاهی می رفتند و با دست پر از تحریم ها بر می گشتند و مردم را سورپرایز می کردند. اگر هم این وسط ها دکلی، پول نفتی، چیزی، گم می شد، حتماً مهم نبوده که مردم بفهمند. در ارائه آمار اقتصادی هم خود دکتر هیچ وقت نمی خواست اطلاعات غلط به مردم بدهد. این اطرافیانش بودند که برایش نمودار می کشیدند و برعکس دستش می دادند.

احمدی نژاد گفته در مذاکرات تلاش کردیم دست اوج را داشته باشیم . ولی تعریف ایشان از دست اوج با تعریف دنیا کمی متفاوت هست. مثلاً اگر چند بار نامه به آمریکا بنویسی ولی آن را وا نکرده برایت بعد بفرستند یا هر چه اصرار کنی با تو مذاکره نکنند، یعنی دست که هیچ پرچمت هم بالاست.

«دکتر احمدی‌نژاد چند جا بیان کرده که نباید مردم را نامحرم دانست و به آنها اطلاعات غلط داد. اگر تیم مذاکره‌ کننده ایشان چیزی به مردم نمی‌گفتند، به‌ خاطر این بود

در آخر جا دارد از ایشان مراتب تقدیر را داشته باشیم و بگوییم «شما که این قدر خوب پیشنهاد می دهی، کاش یکی از این پیشنهادها را به تیم مذاکره آن دوره می دادی تا در جا پرونده تحریم ها را می بستند.» البته از قدیم گفته اند «احمدی نژاد است دیگر! گاهی دلش می خواهد بیانیه بدهد!»

واژه های کلیدی: بیانیه | مذاکره | تحریم ها | اطلاعات | احمدی نژاد | احمدی نژاد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs