ورم ملتحمه مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

ورم ملتحمه: مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث فرد فراری دستگیر شد ، مخفی شدن سارق مجروح در دبیرستان دخترانه

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان از دستگیری یک سارق فراری بعد از شلیک پلیس در مدرسه خبر داد.

مخفی شدن سارق مجروح در دبیرستان دخترانه/ فرد فراری دستگیر شد

عبارات مهم : خیابان

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان از دستگیری یک سارق فراری بعد از شلیک پلیس در مدرسه خبر داد.

ایسنا نوشت: سرهنگ رسول بهرامی ارشد در این باره گفت: چند شب پیش وقوع یک فقره دزدی به وسیله چهار سارق در یکی از منازل مسکونی حوالی خیابان امیر کبیر به سامانه ۱۱۰ اعلام شد که با حضور مأموران در محل، مشاهده شد که چهار نفر در زمین خالی مجاور ساختمان حضور دارند که دو نفر از آنان بر روی دیوار ساختمان در حال خم کردن محافظ ایمنی هستند.

وی گفت: مظنونین به محض دیدن پلیس، از دیوار به زمین پریده و به همراه دو نفر دیگر به خیابان های اطراف متواری شدند. پلیس تیم هایی را جهت دستگیری سارقان اعزام و بلافاصله سه سارق را دستگیر کرد.

فرد فراری دستگیر شد ، مخفی شدن سارق مجروح در دبیرستان دخترانه

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان ادامه داد: سارق چهارم که به یکی از خیابان های اطراف متواری شده است بود، بدون توجه به فرمان پلیس، به فرار خود ادامه داد و مأموران مجبور شدند جهت دستگیری آن سه تیر هوایی شلیک کنند.

بهرامی ارشد گفت: متاسفانه سارق بدون توجه به دستور ایست پلیس، وارد یکی از ساختمان ها شد که در همین حین مالک ساختمان که با ماشین قصد خروج از ساختمان را داشت، به مأموران اجازه ورود به ساختمان را داد که ماموران سارق را در حیاط ساختمان مشاهده کردند.

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان از دستگیری یک سارق فراری بعد از شلیک پلیس در مدرسه خبر داد.

وی افزود: سارق مجهز به سلاح سرد و اسپری اشک آور بود. این فرد متاسفانه بازهم به دستور پلیس توجهی نکرد و علاوه بر مقاومت کردن از ساختمان به بیرون پریده و قصد فرار داشت.

رییس کلانتری ۱۴۱ شهرگ گلستان با بیان اینکه احتمال گروگانگیری از سوی سارق وجود داشت، گفت: با توجه به اینکه سارق سلاح سرد و افشانه اشک آور در اختیار داشت و بیم آن می رفت که اقدام به گروگان گیری کند، ماموران به سمت وی شلیک کردند که این بار هم سارق از محل متواری و وارد دبیرستان دخترانه شد.

بهرامی ارشد افزود: ماموران با هماهنگی سرایدار وارد مدرسه شدند و با توجه به رد خون به جای مانده بر روی زمین محل اختفای سارق شناسایی و او را دستگیر کردند.

فرد فراری دستگیر شد ، مخفی شدن سارق مجروح در دبیرستان دخترانه

به گفته وی، متهم بعد از دستگیری به بیمارستان انتقال و به همراه سه سارق قبلی تحت بازجویی اولیه قرار گرفتند و سپس تحویل پایگاه دوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ شدند.

واژه های کلیدی: خیابان | دستگیری | ساختمان | دستگیری سارق | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs