ورم ملتحمه مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

ورم ملتحمه: مجسمه سراسر کشور اخبار گوناگون

گت بلاگز اخبار حوادث آخرین اوضاع پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش ماشین

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: نسبت به شکایات مطرح شده است در پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش ماشین در این استان تا یک ماه دیگر تعیین وظیفه

آخرین اوضاع پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش خودرو

عبارات مهم : آخرین

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: نسبت به شکایات مطرح شده است در پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش ماشین در این استان تا یک ماه دیگر تعیین وظیفه و پرونده به مرحله نهایی می‎رسد.

حجت الاسلام والمسلمین موحدی راد در گفت وگو با میزان با اشاره به آخرین اوضاع پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش ماشین اظهار کرد: متهم به عنوان شرکت عضویت و فروش ماشین در بعضی استان‎ها اقدام به کلاهبرداری کرده بود که در حوزه سیستان و بلوچستان 85 شاکی دارد.

وی افزود: با صدور عدم صلاحیت پرونده‏‎هایی که در این رابطه در پایتخت کشور عزیزمان ایران مطرح شده است بود در سیستان و بلوچستان مطرح پیگیری است.

آخرین اوضاع پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش ماشین

حجت‎الاسلام موحدی راد تصریح کرد: در خصوص شکات استان سیستان و بلوچستان تا یک ماه دیگر تعیین وظیفه و پرونده به مرحله نهایی می‎رسد.

دادستان مرکز سیستان و بلوچستان در آخر خاطرنشان کرد: بستگان و آشنایان متهم درصدد جلب رضایت شکات هستند که در این رابطه روزانه 10 نفر از شکات با متهم در زندان تحت نظارت کامل ملاقات دارند تا براساس توافقات طرفین، رضایت شکات اخذ شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان و بلوچستان گفت: نسبت به شکایات مطرح شده است در پرونده کلاهبرداری میلیاردی فروش ماشین در این استان تا یک ماه دیگر تعیین وظیفه

واژه های کلیدی: آخرین | ماشین | پرونده | کلاهبرداری | سیستان و بلوچستان | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs